Úvodní strana » Reference » Reference 2015 - 2

Reference 2015 - 2

PETCAR SERVIS - Košice - Algema Blitzlader MB Sprinter

22.12.2015

Jeden z našich nejdůležitějších zákazníků ze Slovenska má už od nás několik vozidel. Tím nejnovějším přírůstkem je absolutní top odtahové vozidlo v kategorii do 6000 kg. Lámací nástavba ALGEMA Blitzlader na podvozku MB Sprinter s pečlivě vybíranou příplatkovou výbavou představuje vrchol současného odtahového vozidla. Nosnost plošiny o rozměrech 5,97 x 2,10 je 3000 kg a odnímatelné tažné zařízení je dimenzované na 2800 kg. Ten kdo měl možnost svézt se tímto vozidlem si mohl užívat komfortu osobního automobilu s podobnou spotřebou.


Mazdavrak - Patrik Kovařík - EURO-TR 27-21/41 X

16.12.2015

Majitel firmy Mazdavrak si od nás objednal skladový přívěs EURO-TR 27-21/41 X, který je současné době tím nejlepším, co se dá trhu pořídit. Osvědčená celohliníková konstrukce s automatickou sklopnou plošinou a s kyvadlovými nápravami dává přívěsu nepřekonatelné jízdní vlastnosti. Trvalá užitná hodnota, technika a skvělý design, jsou hlavním argumentem při rozhodování o výběru profesionálního odtahového přívěsu. Zpětné kladné reference to jen potvrzují.


Autosalon Louda, spol. s r.o. Nový VWT6 s nástavbou Fitzel SPEEDER

08.12.2015

Autosalon Louda, spol s.r.o. působící v Pardubicích, Poděbradech a Kolíně od nás zakoupil hned dvě vozidla VWT6 s celohliníkovou sklopnou nástavbou Fitzel SPEEDER . Autosalon Louda je autorizovaným prodejcem značek VOLKSWAGEN, AUDI, ŠKODA a CHEVROLET a zajišťuje autorizovaný servis značek Volkswagen, Audi, Škoda, Citroën a Chevrolet.


AUTO PRAŽÁK Assistance s.r.o.

07.12.2015

Významná polečnost AUTO PRAŽÁK Assistance s.r.o. se zabývá odtahy osobních a nákladních vozidel až do 40t a působí na Benešovsku a také na dálnici D1. Novým přírůstkem do rozáhlého autoparku je profesionální odtahový přívěs Fitzel 30-21/48 T. Celohliníkový sklopný přívěs jsme vybavili hliníkovou podlahou, tlumiči pro rychlost 140km/hod.


Autosalon Louda, spol. s r.o.

07.12.2015

Autosalon Louda, spol s.r.o. působící v Pardubicích, Poděbradech a Kolíně od nás zakoupil hned dvě vozidla VWT6 s celohliníkovou sklopnou nástavbou Fitzel SPEEDER . Autosalon Louda je autorizovaným prodejcem značek VOLKSWAGEN, AUDI, ŠKODA a CHEVROLET a zajišťuje autorizovaný servis značek Volkswagen, Audi, Škoda, Citroën a Chevrolet.


Autoservis Šilc - EURO-TR 27-21/41 X

20.11.2015

Majitel firmy Autoservis Šilc se dlouho zabýval výběrem profesionálního odtahového přívěsu a došel k závěru, že už si pořídí konečně něco pořádného a hodnotného. Pro své podnikání si zaslouží provozovat to nejlepší na našem trhu a tak zákonitě padnul výběr na celohliníkový sklopný přívěs Fitzel EURO-TR 27-21/41 X. Písmeno na konci značí patentovaný systém ALGEMA výkyvných náprav. Na tento systém dostáváme neustále ty nejlepší reference a také nový majitel si jízdu s přívěsem nemůže vynachválit. Přívěs má sériově tlumiče na rychlost 140km/hod. Vybavili jsme ho celohliníkovou podlahou a pracovní skříňkou.


PETCAR SERVIS - Košice - VWT5 EKA SPEEDER

10.11.2015

Košická firma PETCAR SERVIS využila skladových zásob vozidel k okamžitému dodání a pořídila si od nás již druhé odtahové vozidlo VWT5 s celohliníkovou sklopnou nástavbou Fitzel SPEEDER. Odtahové vozidlo v kategorii do 3,5 tuny Fitzel SPEEDER na podvozku VW T5 se těší stále vzrůstající oblibě díky svým provozním nákladům,  jízdním výkonům a v neposlední řadě vysokému komfortu obsluhy a přepravy i na velké vzdálenosti. Dle našich zkušeností můžeme podvozek VWT5 s motorem 140k vřele doporučit díky jeho dostatečnému výkonu a velmi příznivé spotřebě paliva.


LOCKAR Automotive, s.r.o

04.11.2015

První VW T6 DOKA Speeder v ČR!!! Dne 4.11.2015 jsme předali našemu významnému zákazníkovi firmě LOCKAR Automotive, s.r.o.odtahové vozidlo VWT6 s celohliníkovou sklopnou nástavbou Fitzel SPEEDER. Odtahová vozidla v kategorii do 3,5 tuny Fitzel SPEEDER na podvozku VW T6 potvrzují vedoucí pozici nejkvalitnějších sklopných odtahových nástaveb na trhu s trvalou hodnotou po mnoho let.


Guzman s.r.o. - Fitzel EURO 27-20/41 T

02.11.2015

Stavební firma Guzman s.r.o. si od nás pořídila osvědčený přívěs Fitzel EURO 27-20/41 T , který byl v letní akci v omezené sérii. Přívěs jsme vybavili podlahou, tlumiči, rezervou s držákem, pracovní skříňkou a ručním navijákem.


TTT s.r.o. - Fitzel EURO 27-20/41 T

02.11.2015

Assistenční firma z Bratislavy TTT s.r.o. Proassist si od nás pořídila osvědčený přívěs Fitzel EURO 27-20/41 T , který byl v letní akci v omezené sérii. Přívěs jsme vybavili podlahou, tlumiči, rezervou s držákem a ručním navijákem.


Odtah Liberec - František Říha Fitzel-Algema EURO-TR 30-21/48X

17.09.2015

7.9.2015 jsme přivezli našemu nejvýznamnějšímu zákazníkovi z Libereckého kraje jeden z nejlepších přívěsů EURO-TR 30-21/48 X. Po důkladném zvážení nabídek konkurence a našich referencí se rozhodl majitel firmy František Říha pro originální přívěs s mnoha vylepšeními, které posouvají kvalitu přívěsů Fitzel-Algema před ostatní firmy. Přívěsy Fitzel-Algema si drží hodnotu po mnoho let, proto se vyplatí o něco větší investice, která se vrátí provozem a trvalou hodnotou přívěsu.  Firma Odtah Liberec - František Říha vám dokáže nabídnout optimální řešení odtahu za optimální cenu.


Odtah Liberec - František Říha

16.09.2015

1.9.2015 jsme předali v Itálii přímo ve firmě Pavelli semitrailer PAVELI 3S32BF-RPA-RSC našemu nejvýznamnějšímu zákazníkovi z Libereckého kraje. Firma Odtah Liberec - František Říha nyní disponuje technikou pro těžkou přepravu po celé Evropě. Podvalníky Pavelli vynikají výbornou konstrukcí, použitím kvalitních materiálů a naši zákazníci se rozhodují pro tyto podvalníky díky výbornému poměru cena-výkon a také díky referencím od majitelů, kterým jsme již dodali semitrailer Pavelli a úspěšně jej provozují.


KAPPA-P s.r.o., Ústí nad Labem

11.09.2015

MB DOKA Blitzlader XL plošina 5,27x2,10m

Jeden z nejvýznamnějších zákazníků společnost KAPPA-P, která od nás nakoupila velkou řadu odtahových vozidel a moderní vozový park firmy tvoří většina námi dodaných vozidel. Nyní jsme předali TOP odtahové vozidlo v kategorii do 6 tun ALgema Blitzlader na podvozku MB Sprinter. Podle referencí a průzkumu se jedná o bezkonkurenčně nejkomfortnější odtahové vozidlo, které udává trendy vývoje moderních úsporných vozidel s trvalou hodnotou.


Odtahová a Assistanční služba Pelhřimov - Robert Kudrna

08.09.2015

Již druhý celohliníkový sklopný přívěs Fitzel-Algema EURO-TR 27-21/41 Z jsme dodali našemu zákazníkovi z Pelhřimovska pro profesionální odtahy. Přívěs je vybaven podlahou a tlumiči na schválenou rychlost 140 km/hod.

Odtahová a Assistanční služba Pelhřimov - Robert Kudrna provádí:

 • Vyproštění, odtah a přeprava vozidel NON STOP
 • Přeprava nových a ojetých vozidel
 • Vyproštění pomocí hydraulické ruky
 • Pomocný start na kabely
 • Doprava benzínu nebo nafty, kdyby vám došly pohonné hmoty
 • Drobné opravy auta na místě
 • Přistavení náhradního vozu
 • Přeprava vozidel k ekologické likvidaci aj.
 • Zajištění opravy havarovaného vozu
 • Sepsání záznamu o dopravní nehodě + fotodokumentace
 • Hlídané parkoviště po dobu likvidace pojistné události
 • K dispozici máme nejmodernější odtahovou techniku.
 • Výjezd odtahové služby po dobu 24 hod / 365 dní v roce.

Odtahová služba - Pavel Kovář - VWT5 EKA SPEEDER

08.09.2015

Pan Pavel Kovář z Pardubic se rozhodl obměnit svůj vozový park a pořídil si od nás odtahové vozidlo kategorie do 3,5 tuny VWT5 SPEEDER. S celohliníkovou sklopnou nástavbou Speeder má již bohaté zkušenosti, neboť jí provozoval na podvozku Ford Transit. Toto vozidlo jsme dodali před třemi roky a nyní padla volba na podvozek VWT5. Kabina je tentokrát krátká pro větší užitečnou hmotnost. VWT5 SPEEDER je již čtvrtým vozidlem dodaným naší firmou. Přejeme mnoho šťastných kilometrů a pracovních úspěchů.

Odtahová služba Pavel Kovář provádí:

 • Odtah vozidel zdarma - jsme smluvní partneři všech pojišťoven
 • Vyproštění vozidel
 • Likvidace autovraků
 • Možnost zapůjčení náhradního vozu
 • Možnost uskladnění vozidel
 • Zajistíme ubytování v penzionu
 • Dále zajistíme přepravu osob z místa nehody
 • Převoz manipulační techniky a stavebních strojů do 5t
 • Odtah vozidel do 5t
 • Odtah vozidel s automatickou převodovkou

KAROSÁRNA OMARO s.r.o. - EURO-TR 27-21/46 X

18.08.2015

Pro svou firmu karosárnu a lakovnu si vybral majitel to nejlepší na trhu -  celohliníkový sklopný přívěs Fitzel EURO-TR 27-21/46X. Nový přívěs splňuje všechny požadavky firmy na časté převozy automobilů. Snadná obsluha, nízký nájezdový úhel, bezpečné uložení nákladu s kurtováním jedné nápravy a reprezentativní vzhled přinese firmě KAROSÁRNA OMARO s.r.o. jistě mnoho užitku po mnoho let.

Autotyp H+S, s.r.o. - VWT5 EKA Fitzel SPEEDER


Autotyp H+S, s.r.o. - VWT5 EKA Fitzel SPEEDER

18.08.2015

Že se stále celohliníková sklopná nástavba Fitzel SPEEDER vyplácí potvrzují neustálé objednávky nových zákazníků, ale i těch kteří potřebují vozidlo obnovit a nebo zvýšit kapacitu vozového parku. Pražská firma Autotyp H+S, s.r.o. má bohaté zkušenosti s provozováním odtahového vozidla VWT5 SPEEDER a objednala si u nás nové vozidlo, které jsme mohli dodat takřka okamžitě ze skladových zásob.


Autoopravna Tomáš Zábraha - VW Crafter Mini Sattel

11.08.2015

Náš pravidelný zákazník Tomáš Zábraha z Plzně se rozhodl pro profesionální odtahový návěs s označením Mini Sattel pro převoz dvou vozidel. Návěs je připojen na podvozek VW Crafter DOKA. Vozidlo mělo najeto 5870 km a sloužilo pouze jako předváděcí. Celá souprava je unikátní nízkými náklady na provoz. Jednak nízkou spotřebou 2,0L 4-ti válc. motoru, ale hlavně tím, že tahač spadá do kategorie do 3500 kg. Pro pořízení tohoto vozidla hovoří také jednoznačné parametry - 10,5m dlouhá ložná plocha 2,10m široká pojme dva běžné osobní automobily, auto s vlekem, ale hlavně vysoké maxi dodávky a obytné karavany, kde není problém se vejít do výškového limitu s nízko položenou ložnou plochou 510 - 770 mm vzadu. Také nájezdový úhel 7° zaručuje bezpečné naložení vozidel s nízko položenými spoilery.  Firma Tomáš Zábraha z Plzně disponuje velkým vozovým parkem a dokáže provést efektivně jakýkoliv zásah s tou nejlepší technikou. Další velkou výhodou této firmy s 12-ti zaměstnanci je, že provozuje autodílnu a autolakovnu. Dokáží tak nabídnout komplexní služby pro motoristy.


Zimmer s.r.o. Praha

23.07.2015

Dne 15.7.2015 jsme předali našemu dlouholetému významnému obchodnímu partnerovi firmě Zimmer s.r.o. profesionální odtahový návěs s označením Mini Sattel pro převoz dvou vozidel. Návěs je připojen na podvozek MB Sprinter DOKA. Vozidlo mělo najeto 26.425 km a sloužilo pouze jako předváděcí. Celá souprava je unikátní nízkými náklady na provoz. Jednak nízkou spotřebou 3,0L 6-ti válc. motoru, ale hlavně tím, že tahač spadá do kategorie do 3500 kg. Pro pořízení tohoto vozidla hovoří také jednoznačné parametry - 10,5m dlouhá ložná plocha 2,10m široká pojme dva běžné osobní automobily, auto s vlekem, ale hlavně vysoké maxi dodávky a obytné karavany, kde není problém se vejít do výškového limitu s nízko položenou ložnou plochou 510 - 770 mm vzadu. Také nájezdový úhel 7° zaručuje bezpečné naložení vozidel s nízko položenými spoilery.  Firma Zimmer s.r.o. disponuje velkým vozovým parkem a dokáže provést efektivně jakýkoliv zásah s tou nejlepší technikou.


Pavel Maier - autodílna - Ford transit DOKA SPEEDER

23.07.2015

Dne 15.7.2015 jsme předali našemu novému zákazníkovi z Prahy firmě Pavel Maier - autodílna celohliníkovou sklopnou nástavbu Fitzel SPEEDER, kterou jsme nechali namontovat na starší podvozek Ford Transit dodaný zákazníkem. Autodílna Maier je dealerem značky Ford a zabývá se také servisem a prodejem náhradních dílů. Celohliníková sklopná nástavba Fitzel SPEEDR je stále nejlepší volbou v kategorii do 3500 kg.


LOCKAR Automotive, s.r.o

16.07.2015

Dne 16.7.2015 jsme předali našemu významnému zákazníkovi firmě LOCKAR Automotive, s.r.o. profesionální odtahový přívěs EURO-TR 35-21/48 X. Celohliníkový sklopný přívěs s celkovou hmotností 3500kg jsme vybavili hliníkovou podlahou, rezervou s držákem, pracovní skříňkou a ručním navijákem. Maximální rychlost je vystavená na 140km/hod. Přívěsy firmy Algema -Fitzel  potvrzují vedoucí pozici nejkvalitnějších profesionálních odtahových přívěsů na trhu s trvalou hodnotou po mnoho let.

Zpět na předchozí reference.