Úvodní strana » Novinky

Novinky

Úvodní strana » Novinky
 • 47. Mezinárodní výstava vyprošťovací a odtahové techniky IFBA -Kassel

  Ve dnech 12. - 14. května 2022 se uskuteční již 47. mezinárodní veletrh vyprošťovací a odtahové techniky v německém městě Kassel. Každoročně se veletrhu IFBA Kassel zúčastní mnoho výrobců a prodejců odtahové techniky, nabízejících nejnovější zařízení a příslušenství pro každodenní práci. Naší firmu CZ Hartmann naleznete na stánku firmy ProLux. K vidění a vyzkoušení zde budou nejnovější odtahová vozidla, nástavby, jeřáby, a veškeré pomůcky potřebné k vyprošťování a přepravě vozidel.

 • Vánoční přání

  Vážení přátelé a zákazníci, starý rok je téměř u konce, tak bychom vám rádi poděkovali za důveru a skvělou spolupráci v tomto roce. Rádi bychom Vám byli spolehlivým partnerem i v novém roce a přejeme Vám i Vaší rodině do nového roku 2022 hodně zdraví, štěstí a spokojenosti.

 • Inzerce v katalogu ProLux 2021/2022

  Jako každý rok nabízíme možnost inzerce v katalogu ProLux. Ceny zůstaly stejné jako v předchozích letech. Cena inzerce v německém katalogu 2.600 EUR (náklad 70.000 ks) Cena inzerce v českém katalogu ČR+SR 500 EUR (náklad 5.000 ks) V případě objednání německé verze a zároveň české je sleva na českou verzi 15%.

 • Novinka firmy Pavelli - jednoosý podvalník nosnost 15.800kg

  Připravili jsme pro vás novinku firmy Pavelli, kterou zastupujeme na českém a slovenském trhu. Novinkou je podvalník s vynikajícími parametry i příznivou cenou. Návěs nese označení PAVELLI S1BF21 a slouží pro přepravu tahačů a nákladních vozidel s hmotností až 15.800kg.

Odesláním formuláře souhlasíte s zásadami zpracování osobních údajů.

Tip: Pokud se Vám úkol zdá těžký, klikněte na tlačítko Jiný úkol

Pole označená * jsou povinná.