Úvodní strana » Novinky
 • Nový katalog dílů Fitzel-Algema ke stažení

  Nový katalog dílů Fizel-Algema ke stažení cca 5MB s aktuálními cenami. Každoročně jsou firmou Algema upravovány ceny produktů. Tentokrát potěší mírné slevnění všech přívěsů a naopak nepotěší mírné zdražení nástaveb automobilů.

 • Mimořádná akce -12% na vozíky FIT-ZEL/ ALGEMA

  Za mimořádnou cenu vám do Nového roku nabízíme skladové vozíky Fitzel EURO-TR 27-21/41 X a Fitzel EURO-TR 35-21/53 X. Vozíky nabízíme se slevou 12% .

 • Vánoční přání

  Radostné prožití vánočních svátků v kruhu nejbližších, mnoho zdraví, štěstí a úspěchů v novém roce Vám přeje celý tým firmy CZ Hartmann s.r.o.

 • Inzerce v katalogu ProLux 2018/2019

  Jako každý rok nabízíme možnost inzerce v katalogu ProLux. Ceny zůstaly stejné jako v předchozích letech. Cena inzerce v německém katalogu 2.600 EUR (náklad 70.000 ks) Cena inzerce v českém katalogu ČR+SR 500 EUR (náklad 5.000 ks) V případě objednání německé verze a zároveň české je sleva na českou verzi 15%.

 • 44. Mezinárodní výstava vyprošťovací a odtahové techniky IFBA -Kassel

  Ve dnech 18. - 20. května 2017 se uskuteční již 44. mezinárodní veletrh vyprošťovací a odtahové techniky v německém městě Kassel. Každoročně se veletrhu IFBA Kassel zúčastní mnoho výrobců a prodejců odtahové techniky, nabízejících nejnovější zařízení a příslušenství pro každodenní práci. Naší firmu CZ Hartmann naleznete na stánku firmy ProLux.K vidění a vyzkoušení zde budou nejnovější odtahová vozidla, nástavby, jeřáby, a veškeré pomůcky potřebné k vyprošťování a přepravě vozidel.

 • Novinka firmy Pavelli - jednoosý podvalník nosnost 15.800kg

  Připravili jsme pro vás novinku firmy Pavelli, kterou zastupujeme na českém a slovenském trhu. Novinkou je podvalník s vynikajícími parametry i příznivou cenou. Návěs nese označení PAVELLI S1BF21 a slouží pro přepravu tahačů a nákladních vozidel s hmotností až 15.800kg.